Potisk

Fleece je jeden z nejměkčích a nejpříjemnějších materiálů. Má skvělé tepelněizolační vlastnosti a je rychleschnoucí. Jsou z něj dokonalé deky a polštáře. Zároveň se z něj šijí neuvěřitelně pohodlné a měkké mikiny, čepice a šály. Jelikož výborně zahřeje, s oblibou se používá také jako vložka do kabátů, bund a fusaků. Bude perfektním společníkem ve Vašem šatníku či domácnosti...

Fleece ovečky na modré
250 Kč

Jednostranný fleece v modré barvě s potiskem oveček a mraků s krátkým chlupem z lícní strany a dlouhým chlupem z rubové strany.

Kód: 154
Fleece ovečky na růžové
250 Kč

Jednostranný fleece v růžové barvě s potiskem oveček a mraků s krátkým chlupem z lícní strany a dlouhým chlupem z rubové strany.

Kód: 155
Fleece srdíčka na šedé
260 Kč

Jednostranný fleece v šedé barvě s potiskem srdíček s krátkým chlupem z lícní strany a dlouhým chlupem z rubové strany.

Kód: 153
Fleece zelená srdíčka na bílé
260 Kč

Jednostranný fleece v bílé barvě s potiskem zelených srdíček s krátkým chlupem z lícní strany a dlouhým chlupem z rubové strany.

Kód: 157
Fleece děti na šedé
270 Kč

Jednostranný fleece v šedé barvě s potiskem dětí s krátkým chlupem z lícní strany a dlouhým chlupem z rubové strany.

Kód: 387
Fleece kostky s obrázky
270 Kč

Jednostranný různobarevný fleece s potiskem kostek s různými motivy, s krátkým chlupem z lícní strany a dlouhým chlupem z rubové strany.

Kód: 156
Fleece myšky na růžové
270 Kč

Jednostranný fleece v růžové barvě s potiskem bílých a černých myšek s krátkým chlupem z lícní strany a dlouhým chlupem z rubové strany.

Kód: 386
Fleece sobi na bílé
Fleece sobi na bílé
Skladem (> 5 m)
270 Kč

Jednostranný fleece v bílé barvě s potiskem sobů s krátkým chlupem z lícní strany a dlouhým chlupem z rubové strany.

Kód: 151
Fleece vločky na červené
270 Kč

Jednostranný fleece v červené barvě s potiskem sněhových vloček s krátkým chlupem z lícní strany a dlouhým chlupem z rubové strany.

Kód: 385
Fleece vločky na světle modré
270 Kč

Jednostranný fleece ve světle modré barvě s potiskem sněhových vloček s krátkým chlupem z lícní strany a dlouhým chlupem z rubové strany.

Kód: 150
Fleece hvězdy a pruhy na šedé
290 Kč

Oboustranný fleece v šedé barvě s barevnými hvězdami a pruhy, který je z rubové i lícní strany počesán příjemným a měkkým vlasem.

Kód: 152
11 položek celkem